בדיקות רכב | בדיקות ישיר
בדיקת רכב לפני קנייה ומכירה
   

בדיקות קנייה ומכירה בכפר סבא, המומחים לבדיקות קנייה לפרטי ולמשאיות עד 5 טון ובדיקה לפני תום אחריות - "בדיקות ישיר" שם דבר בכפר סבא משנת 1987, מורשה משרד התחבורה.

צריך לרכוש או למכור את הרכב? חושש מקנייה לא בטוחה? אחריות יצרן נגמרת בעוד שבוע, תרגיע!  אל תתחייב לקנות רכב לפני שביקרת במכון בדיקות קנייה, קבל מאתנו את ההמלצות הטובות ביותר לפני שנגמרת לך האחריות, מכון בדיקות ישיר ממתין לך בכפר סבא.
 
מכון "בדיקות ישיר", הוא מכון בדיקה וצוות עובדים מזן אחר, נדיר. צוות חם, אמפאתי ובתוך דקות מהרגע שהגעת למכון תחושת הלחץ בחזה מתפוגגת בזכות היחס  שמשדרים העובדים.

אם עד היום נדדה שנתך יום לפני קניית רכב מיד שנייה או שמטרידה אותך אפשרות שאחריות היצרן ברכבך עומדת לפוג ורצית לדעת שרכבך תקין ואולי אתה מקבל רכב מחברת ליסינג. בכל האלמנטים שאתה לא רגילים לעסוק בהם ביומיום מכון "בדיקות ישיר" תקבל טיפול המלצות ואחריות המכון.

גילינו במכון בדיקות ישיר שהאמינות והמקצועיות היא ראשונה בסדר העדיפויות מול ה"מוכר" וה"קונה" (שני הצדדים) והנך מקבל איתור אמין והשוואתי של נתוני הרכב ביחס לנתוני יצרן ולשנתון ומצב הרכב. במכון מסבירים לך מה הממצאים והליקויים באם התגלו, ההשלכות וההמלצות. 
 
בביקורינו במכון בדיקות ישיר התוודענו מקרוב לשירות צוות העובדים הרב במקום, פגשנו מגוון עובדים ולקוחות במקום. במכון שלושה מסלולים מרווחים, המכשור במכון הבדיקה מתוצרת MAHA גרמניה שהוא מהחדישים והמתקדמים בישראל,  מסלולי הבדיקה חדישים ממיטב המכשור והטכנולוגיה. מחלקות בדיקות קנייה מהטובות ביותר, מכשור ומחשוב לכל סוגי הרכב. צוות בוחנים בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחומי הקנייה. מחשבי הדמיית כביש, סקנרים, סורקים,  מחשבי קומפרסיה ולחץ דחיסה בנזין ודיזל.
 
תוכנית הבדיקה במכון בדיקות ישיר משולבת בבדיקה דיאגנוסטית ממוחשבת שבודקת את כלל מערכות הרכב ומיכלוליו ונותנת לנו מידע מדויק בזמן אמת על פעולת המערכות של הרכב.
 
צוות העובדים דינמי וצעיר, כאשר ההקפדה היא על מקצועיות העובדים ואסתטיקה של הבוחנים. המכון, בניגוד לרוב המוסכים, נקי למשעי וזה כנראה בזכות חברת הניקיון השוהה במקום מסביב לשעון. השירות לעילא ולעילא – אדיב, נעים ומסביר פנים. זמני ההמתנה, סבירים ואף מהירים יחסית למכונים אחרים, במכון זה לא נתקעים שעות ומקבלים אבחון ברור ומדויק לקניית הרכב.
מכון בדיקות ישיר משודרג חיצונית ומערכתית. הנהלת המכון נכונה לספק כל צורך לשביעות רצונו של הלקוח ומעורבת ומורגשת בכל פעילות ופרמטר של המכון. 
 
הבעלים ומנהל המכון,  הרצל ביטון, בעל ניסיון עשיר משנת 1990. ובעל הסמכה ממשרד התחבורה לעסוק בתחומו. ביטון, איש חם, נעים הליכות ואהוד מאוד על הלקוחות בשל שירות והיחס אישי שהוא מקפיד לתת, ולהנחיות המקצועיות של הצוות המיומן ומקפיד על רמת שירות גבוהה ביותר ובאנרגיות חיוביות, רוגע ובטחון לנהג. ביטון- "המוטו שלנו זה שהלקוח הוא תמיד לקוח ותמיד צודק.  ההנהלה בבדיקות ישיר מסתכלת בגובה העיניים, אין התנשאות ואין דבר כזה להותיר לקוח ללא הסבר מעמיק וברור על תוצאות הבדיקה של רכבו.  אנחנו מקבלים מדי יום עשרות מכתבי תודה ממאות הלקוחות שעוברים אצלנו כל יום. אנשים מתקשרים ומברכים ואני אישית חוזר לכל לקוח טלפונית לקבלת תשובות ופתרונות". 
 
במכון מקפידים על בדיקות רכבים מכל סוג, ביניהם רכבי הסעות ילדים "אנו מעניקים בכך ביטחון ושקט להורים. נבחרנו ע"י משרד הביטחון ומטרופולין לתת שירות לרכביהם ובעבורנו זוהי תעודת כבוד וחותמת לעבודה הקשה שאנו משקיעים". 
 
לקוחות מספרים שלמכון בדיקות ישיר יש "לב". הנהלת המכון פעלה רבות ביוזמה האנושית הייחודית לשחרור גלעד שליט. והשאר מסופר בספרי ההיסטוריה. 
המכון זוכה לשבחים רבים מלקוחותיו. במקום לובי המתנה עם אווירה חמה. פינות קפה, שירותים נפרדים ונקיים. כולל שירותי נכים.

שירותי מכון הבדיקה הינם:
- בדיקות קנייה ומכירה
- בדיקות שילדה לרכב לאחר תאונה / תיקון
- בדיקות מנוע
- בדיקות לפני סיום אחריות יצרן.
- בדיקות לפני סיום עיסקאות ליסינג.
- בדיקות לצורך מימון הלואות לרכב.
- בדיקות בטיחות רכב.
- בדיקות ואיתור תקלות מחשב ברכב.

אחריות מיקצועית לכל בדיקה.
 

א,ב,ג,ד,ה 17:00 - 08:00
ו 13:00 - 08:00
גישה לנכים


כתובת : התע"ש 6 כפר סבא
טלפון : 09-7680010  052-6243252
פקס : 09-7680012
פייסבוק עסקי : fb.com/186170701515076