ד"ר נגה נברו
פסיכולוגית משפחתית וזוגית

   

ד"ר נגה נברו
פסיכולוגית בכירה ומדריכה מוסמכת בטיפול משפחתי, זוגי ופרטני.
 

ד"ר נברו היא פסיכולוגית בכירה ומדריכה מוסמכת בכירה בטיפול משפחתי וזוגי, בעלת Ph.D בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת CSPP Berkeley שבקליפורניה ארה"ב, ו- M.Sc בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת קליפורניה.  
ד"ר נגה נברו (רובינשטיין) הינה ממייסדות "מכון שינוי" הפועל מאז 1985, והינו מכון בעל הכרה בינלאומית.

כיום משמשת כמנכ"ל ומנהלת מקצועית ואקדמית של מגוון פעילויות המכון בתחומי טיפול וייעוץ לזוגות, משפחות ויחידים, וכן של בית הספר לפסיכותרפיה ותוכנית ההכשרה הבינלאומית המתקדמת לטיפול זוגי ומשפחתי במכון.

לאורך השנים התמחתה במוסדות מובילים בחו"ל תחת הדרכתם של טובי המאסטרים בתחומה, וכן בטיפול קצר מועד מערכתי ופתרון בעיות אסטרטגי.

לימים, פיתחה את גישת ה"פסיכותרפיה הממוקדת שינוי"© אותה היא מלמדת ברחבי העולם. תחומי עיסוקה כוללים ייעוץ, הכוונה וטיפול לזוגות, משפחות, הורים, ילדים, מתבגרים ומבוגרים עם התמחות מיוחדת בטיפול קצר מועד ו"ממוקד שינוי" במגוון רחב של קשיים ובמקרי חרדה ודיכאון. כמו כן, עוסקת בייעוץ והכוונה למשפחות עסקים ומנהלים בכירים וביישוב סכסוכים. 
לאורך השנים לימדה והדריכה רבים מקרב המטפלים הזוגיים והמשפחתיים, מאמנים ומגשרים בישראל.

מלבד מכון שינוי לימדה בבית הספר לפסיכותרפיה של ביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל אביב, במכון בובר (מגיד) ובתכנית ליישוב סכסוכים של אוניברסיטת ת"א, ועבדה והדריכה ברשויות ושירותים ציבוריים רבים.

כמו כן, לימדה ומלמדת במדינות רבות באירופה, בסקנדינביה ובארה"ב, ומוזמנת כמרצה אורחת בכינוסים בינלאומיים ובארץ. בנוסף, ד"ר נברו הייתה חברת מועצת ההנהלה העולמית של ה- האיגוד הבין-לאומי לטיפול משפחתי וזוגי ((IFTA, חברת מערכת במספר כתבי עת בינלאומיים ופרסמה מאמרים ופרקים בספרים. 

 

 


להמשך קריאה לחץ כאן!

מטפלת במכון שינוי – קיבוץ גליל-ים, הרצליה
פתוח בשעות: 08:00-21:00 


כתובת מייל : shinui@machonshinui.co.il

לאתר הבית של המכון לחץ כאן!

 

לדף פייסבוק שלנו לדף הפייסבוק לחץ כאן!

 כתובת : חפץ חיים רעננה
טלפון : 054-3233076  
פייסבוק עסקי : fb.com/1555606494701435