גנן בא לגן
שירותי גינון מקצועיים
   

 

שלום חברים, 
כשאני מביט לאחור ומנסה להיזכר ממתי בדיוק נכנס בי חיידק "הגינון" אני מוצא את עצמי בגן המשחקים בגיל 3 מתפעל מפרח של מטפס הפסיפלורה היופי והמורכבות חקוקים אצלי בזיכרון כאילו זה היה היום.
בכיתה ב' התחלנו ללמוד חקלאות ואני זוכר מילה במילה את כל מה שהמורה אמרה בשיעור הראשון, בגיל העשרה פתחו הורי 
חנות לממכר פרחים ועציצים ואני הייתי לוקח אלי לחדר את הצמחים שדרשו שיקום לאחר הצבא היה זה טבעי  ללמוד את המקצוע, הוסמכתי כגנן סוג 3 כשנתיים  עבדתי כשכיר ובשנת 1984 הקמתי את העסק שלי ומאז זה עיסוקי ואפשר לומר שאני עובד במה שאני אוהב.
במהלך  השנים השתתפתי בקורסים ,ימי עיון, סמינרים וסדנאות הכול כדי להביא ללקוחותיי את מירב המקצועיות והחדשנות שבענף.
אני יודע  שגינתכם חשובה לכם שהצמחים ישגשגו ויפרחו שהדשא יהיה הרבה יותר ירוק מהדשא של השכן, שתוכלו ליהנות מעצי הפרי וצמחי התבלין ושתהיו גאים לארח לפעילויות  משפחתיות וחברתיות, ברור לי  שהשקעתם הרבה אהבה זמן מחשבה ולא מעט ממון בגינתכם וברצונכם לשמר ולטפח את הגינה בכל עונות השנה וכאן נכנס הגנן לתמונה, אך כיצד בוחרים גנן שייתן מענה לכול זה כך שגם אתם תוכלו לישון בשקט וליהנות מהגינה? זו הסיבה שהקמתי את האתר הזה. 
אני מזמין אתכם להכרות איתי גם בדף הפייסבוק שלי – גנן בא לגן  - שם תמצאו סרטונים  של  עבודות שלי תוכלו לעשות לייק ולשמור על קשר כמו כן אפשר להירשם לרשימת התפוצה שלי ולקבל מדי חודש לתיבת הדוא"ל שלכם ניוזלטר עם טיפים מבצעים ופרוט של מה שצריך לעשות בגינה בחודש הקרוב וגם לקבל פגישת ייעוץ גנני חינם תחזוקה וטיפול שוטף ברמה מקצועית גבוהה.
אני מביא לגינתכם את הלימודים והידע שנרכשו במהלך השנים ויותר מכל אהבה למקצוע כך שתוכלו ליהנות  מגינה מטופחת ופורחת!

 עשו לי לייק ונשמור על קשר

ליעוץ גנני מקצועי חינם וללא התחייבות לחצו כאן

הרשמו עכשיו לקהילת גנן בא לגן

ליצירת קשר בטלפון 052-2646698

 כתובת : ' הרצליה
טלפון : '  
פייסבוק עסקי : fb.com/337205109780656