אסאדו קצבים
שירותי גריל לאירועים דרום אמריקיים בכפר סבא
   

אסאדו קצבים נוסדה בשנת 1999 בעיר כפר סבא על ידי משפחה שמומחית בתחום הכנת בשרים. המוניטין המוצלח של החברה נוצר בעקבות המומחיות בהכנת סוגי בשרים איכותיים בשיטות וטעמים מיוחדים מברזיל, אורגווי וארגנטינה. בשלב מאוחר יותר ובעקבות דרישות חוזרות ונשנות של לקוחותיה, החלה החברה לספק גם שירות קייטרינג בשרי. כיום, 15 שנה לאחר ביסוסה הראשוני של החברה, אסאדו קצבים מעסיקים צוות עובדים מקצועי ומספקים שרותים בתחום הבשר בכל חלקי הארץ.

למה דווקא אסאדו קצבים?

 

  • מוניטין מוצלח - מקצועיות, וותק וניסיון הם אלו שמובילים את הלקוחות לבחור באסאדו קצבים פעם אחר פעם. המוניטין המוצלח שלנו נבנה על ידי לקוחות מרוצים.

  • ניסיון רב שנים- אסאדו קצבים קיימת כבר 15 שנים ומדי שנה אנו מתרחבים ומספקים שרות ליותר ויותר לקוחות מרוצים ושבעים בכל רחבי הארץ.
  • מומחיות- בני משפחת אסאדו קצבים מגיעים מאורגווי ובעלי מומחיות בשיטות הכנת בשרים שמקורן מאורגווי, ברזיל וארגנטינה. המדינות המובילות ביותר בכל הקשור אל מומחיות של בשר.
  • כשרות- אסאדו קצבים מקפידה על כשרות ומאפשרת לכל אחד שבוחר בה להיות בטוח כי המאכלים מתאימים לכל האורחים באירוע.
  • בשרים איכותיים- באסאדו קצבים מאמינים באיכות ומקצועיות ללא פשרות. ללקוחותינו מוצעים נתחי הבשר האיכותיים והטריים ביותר. אנו מומחים בסגנונות הכנה רבים והגשה המותאמת לסוג האירוע.
  • יחס אישי- אסאדו קצבים מבטיחה ללקוחותיה יחס אישי והתאמה לכל צרכיהם עד שביעות רצונם של לקוחותיה.

אסאדו קצבים מציעים..

 

בשרים טעימים שיגרמו לכם ולאורחים שלכם לדרוס את כל כללי הנימוסין וללקק את האצבעות. יחס אישי, התאמת התפריט האידיאלי לאירוע, בחירת הבשרים האיכותיים ביותר עבורכם, שיטת הבישול הטובה ביותר, הגשה בצורה המתאימה לאירוע. באסאדו קצבים יודעים את כל סודות המקצוע של צליית הבשר. סודות שכוללים שילוב של חלקי בשר איכותיים וטכניקות צלייה מיוחדות. כל אלו מולידים את אותו טעם מיוחד שמייחד את הבשרים וגורם ללקוחותינו לחזור אלינו פעם אחר פעם.

 

ליצירת קשר בטלפון - 052-6717080

 
לשמירה על קשר גם בפייסבוק - לחצו כאן!

 כתובת : דוב הוז 38 כפר סבא
טלפון : 052-6717080  
פקס : 0777004739
אתר הבית : asadokatzavim.co.il