צ'פה ולולי | הפעלה למסיבות
צ'פה ולולי יהפכו את האירוע שלכם לאחד יחיד ומיוחד
   

הפעלות למסיבת יום הולדת הינה המומחיות שלנו. גרים באזור השרון? נכון שאתם רוצים אירוע מושקע ומקצועי שלא תשכחו!
צ'פה ולולי צוות מקצועי בתחום אירועי הילדים יפיק עבורכם אירוע קסום ונהדר. אם זה יום הולדת ליצני, נסיכות ואבירים, הישרדות, מופע  או הצגה, ברית, מסיבת גן או כיתה ,מסיבת פורים, ל"ג בעומר או כל חג אחר, צ'פה ולולי יעשו הכל שיהיה לכם אירוע כיפי ייחודי ומקורי. אז תזכרו צ'פה ולולי!!! שאתם רוצים שיהיה ממש מוצלח ושמח.

 
לולי פעילה בתחום הילדים והמבוגרים כבר שנים רבות. בוגרת החוג למשחק של אוני' תל אביב ובוגרת קורס ליצנות רפואית וג'לולוגיה של מכללת איסייס, מדריכה ומפעילת ילדים בתחום היצירה במועדוני הדנילנד במלונות דן, שחקנית בהצגת הילדים בייבי והפרפר (ערוץ בייבי), מדריכת ומרצה  בתחום הליצנות הרפואית והג'לולוגיה,  בובנאות ותיאטרון, בבתי ספר ומוסדות חינוכיים אחרים. כמו כן, לולי מתנדבת ועובדת בתחום הליצנות הרפואית בבתי החולים שניידר, מאיר, תל השומר ומוקדי הרפואיים השונים. כך שלולי,  באה עם הרבה נסיון בתחום הפעלת ילדים בימי הולדת, הפעלות שונות ואירועים.
 
צ'פה, בוגרת בית הספר לאומנות חזותית אסכולה מימד. אומנית רב תחומית בתחומים: עיצוב תעשייתי, פיסול, צורפות, גרפיקה, נגרות, עבודה בחומרים ממוחזרים וברזל. מביאה איתה ניסיון עשיר בתחום עיצוב הבמה ותכנון המתקנים והפעילויות של הצוות.
 
ביחד הן הצוות המושלם להפוך את המסיבה שלכם למוצלחת, מקורית, עשירה בתוכן ומגוונת.
למה דווקא את צ'פה ולולי? צ'פה ולולי אוהבות את כדור הארץ .
 
מעבר לכך שההפעלה שלכם תיהיה מעולה וסופר מקצועית, כי צ'פה ולולי הן הצוות המושלם. צ'פה ולולי גם שומרות על הסביבה! כן נכון, צ'פה שבונה את משחקי ומתקני ההפעלה דואגת למחזר חומרים ולבנות מהם. כל החומרים ידידותיים לסביבה וכמובן של ילדים. צ'פה ולולי אוהבות להמציא את המשחקים שלהן בעצמם, לתכנן אותם כך שיהיו מושלמים להפעלה, לבנות/לשפץ  אותם, לצבוע, להוסיף ולגרוע, העיקר שכל מתקן או משחק, יתאימו בדיוק לאווירה ולתוכן, כך שהן לא מפספסות. כל דבר כרוך במחשבה והשקעה וכמובן בהרבה אהבה. אז למי שאכפת ושאוהב ולמי שרוצה הרבה מקוריות וכמובן מקצועיות וכיף גדול, והמון אהבה... הבחירה שלכם היא צ'פה ולולי!


כתובת : אזור השרון . כפר סבא
טלפון : 054-4426534  
פייסבוק עסקי : fb.com/167929190022408
אתר הבית : clowns.co.il