קפיץ קפוץ - משחקיית תיאטרון
תיאטרון בובות, ג'ימבורי וגן לילדים נפגשים במשחקיית תיאטרון התוצאה = זמן איכות

   

ג'ימבורי - בילוי והעשרה. שפע אטרקציות, משטחי פעילות רכים, ג'ימבורי, קיר טיפוס, אומגות, מתנפחים, בריכת כדורים, קפיטריה ועוד...
ימי הולדת - יומהולדת מהאגדות. אנחנו נדאג שילדיכם יהיה מלך. אצלנו חוגגים ימי הולדת חלומיים. כל אירוע הוא הפקה מיוחדת רבת דימיון וקסם. 
תיאטרון בובות -  תאטרון בובות עם רפרטואר מגוון של הצגות, תפאורה מרהיבה ותלבושות סגנוניות. עיבודים מיוחדים לסיפורי אגדות ולמיטב הסיפורים הקלאסיים.
צהרון - צהרון ברמה איכותית גבוהה ובאווירה ביתית במרכז העשרה מרווח ובטיחותי. הצהרון מותאם לילדים ומאפשר להם להרגיש שיש מי שדואג ואוהב אותם.
קייטנת קיץ -  אוהבים להציג? לביים, לשחק, לבנות תפאורה ולעצב בובות? רוצים להצטלם ולהופיע בסרטים? בואו ליהנות מחוויה מיוחדת!בקייטנת אומנויות הבמה
ב "קפיץ קפוץ " – הבית של אומנויות הבמה.
גן ילדים עם אמא - מסגרת ייחודית "טרום טרום גן". הזדמנות להעניק לילדך חברת ילדים מבלי שיהיה בגן. פעמיים בשבוע באים לפגוש חברים, ליהנות מתכנים, שנלמדים בגני ילדים (יצירה מוסיקה ותנועה) וארוחות משותפות. סביבה מאובזרת ומאתגרת תחת עינה הפקוחה של אמא ובטיפולה הצמוד והמסור. עם דמות סמכותית, שתכוון את הילדים לפעילות משותפת. סדר יום קבוע והרגלים. המטרה היא ליצור גשר חברתי וחינוכי כהכנה לגן הילדים. ולכן האמהות זהו זמן נפלא מפגש חברתי, הזדמנות להחלפת טיפים, המלצות, רעיונות וגם חברויות חדשות.

  א', ב', ג', ד', ה' - 19:00 - 10:00
  ו'                       - 14:00 - 10:00
  שבת                 - 15:00 - 10:00

חופשות במערכת החינוך וחגים (כולל יולי אוגוסט)

פתוח רצוף, ימי א' - ה' 10:00-19:30
יום שישי                   10:00-14:00

   חינם ללקוחותינו במשחקיית תיאטרון - קפיץ קפוץ ג'ימבורי
גישה למקום : כניסה מרח' היוצרים באזור התעשייה בכפר סבא, נגישות מלאה.
אזור מתן שירות : כפר סבא בשרון והסביבה ( אזור השרון)
הנהלה: גרציה

הרחבה:

קפיץ קפוץ משחקיית תאטרון זמן של איכות
 
המשחקייה הידועה בכפר סבא פועלת משנת 2006 ופונה למי שרוצה זמן איכות עם הילדים.
משחקייה רחבת ידיים ממוזגת ומוגנת. מובטחת לכם חוויה מרעננת!
 
מהיום שהכרנו את המקום הוא הפך לבית השני שלנו נתחיל בכך שהמשחקייה מנוהלת ע"י הבעלים גרציה גרימלנד בוגרת לימודי משחק בובונאית ומייסדת תאטרון האגדות ואריה בן זוגה שתמיד יקבלו אתכם בחיוך. חשוב לציין שניכר שגרציה ואריה אוהבים את הילדים מכל הלב והילדים חשים בכך.
כמותנו ההורים, אנחנו מתקבלים בהרגשה שגרציה ואריה פתחו בפנינו את ביתם לפעמים בשעת הסגירה הילדים מופתעים. מה גם אתם הולכים הם שואלים? הלוואי וזה היה הבית שלי אומר ילד שמסרב להיפרד. המשחקייה מותאמת בדיוק לצרכי הילדים כמובן שהם חשבו על נוחות הורה חלל פתוח שמאפשר להורה לראות את הילד בכל דקה. אפשר לשבת על כוס קפה עם לפטופ או חברה טובה בזמן שהילדים משחקים מתרגשים ונהנים מתאטרון בובות-שעת סיפור- חוג שרים ורוקדים, ולא רוצים ללכת הביתה. בלי לרדוף אחרי הילדים בלי לדאוג זמן של איכות אמיתי שילוב מדהים של משחקייה הכוללת בתוכה פעילות איכותית מתקנים כיפיים עם הפרדה לקטנטנים אוכל טוב ומקום נקי. קיבלנו הזמנה ליום הולדת בקפיץ קפוץ בזמן הפעילות בחדר היום הולדת בתי בת ה-5 ניגשה לגרציה ביוזמתה ושאלה האם  היא מסכימה לחגוג גם לה כמובן שחגגנו היה מדהים. גרציה שחקנית מקצועית בעלת ניסיון עשיר עם ילדים. לפני האירוע גרציה פוגשת את הילד ועושה עימו תאום צפיות על מנת להתאים את ההפעלה לרצונותיו האישיים ולגילו החל מגיל חמש ניתן לעשות הצגות בכיכוב ילד יום ההולדת. ביום ההולדת בתי קרנה מאושר הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה היה המון פרגון מהמשפחה וההורים שאמרו שסוף סוף חשבו גם עליהם. היה לכולם מקום ישיבה ואפשרות להתכבד. גם יום הולדת בקפיץ קפוץ זה זמן של איכות!
 
אז אתם עדיין בבית?


כתובת : התע"ש 14 כפר סבא
טלפון : 09-7681566  052-3284413
פייסבוק עסקי : fb.com/251354591600574
אתר הבית : kkfun.co.il