אסנתא - תכשיטים וסדנא ללימודי צורפות
אסנתא - תכשיטים וסדנא ללימודי צורפות, סטודיו אסנתא ללימודי צורפות הוקם במטרה להגשים את חלומם של אנשים ליצור ולעצב תכשיטים פרי דמיונם ומעשה ידיהם.
   

סטודיו אסנתא ללימודי צורפות הוקם במטרה להגשים את חלומם של אנשים ליצור ולעצב תכשיטים פרי דמיונם ומעשה ידיהם. בתהליך המרתק, בו הופך חומר גלם גס ונוקשה לתכשיט ייחודי, חווה הצורף החדש אושר ותחושת סיפוק, המלווה לעיתים בהפתעה של גילוי יכולות שעל קיומן לא ידע והן התגלו תוך כדי עבודת היצירה.

לימודי הצורפות, מתקיימים בסדנא מקצועית המאובזרת במיטב הכלים , המכשירים והמכונות. מאגר ספרות מקצועית ודוגמאות הנוגעות ללימוד ועיצוב תכשיטים, נועד להעשיר את הדמיון ולקבל השראה. באווירה הרגועה והנעימה המתקיימת בסדנת התכשיטים ,נלמדים התהליכים והטכניקות של יצירת התכשיטים, בעזרתם כל אחד יוצר את דרך הביטוי שלו ואת התכשיטים הייחודיים לו.

 

הרחבה
אסנת אדות-לוי, בוגרת "הדסה ויצו קנדה" – חיפה 1988 במגמת צורפות ואומנות. 
אחרי הלימודים ,עבדתי כמתמחה כשנה בסטודיו המתמחה  בחפצי יודאיקה ובסופה של תקופת ההתמחות הפכתי לצורפת עצמאית.

במשך השנים,  עיצבתי  וייצרתי תכשיטים עבור חנויות  תכשיטים שונות. הקפדתי לתת את העיצוב וסימני ההיכר המיוחדים לי תוך התחשבות  במגמות השוק וחילופי האופנות.

ידע רב וניסיון עשיר שצברתי משך השנים, משמש אותי להוראה ב 10 שנים האחרונות בהן אני מלמדת, בסדנה שלי ובאורט סינגלובסקי תל אביב.

אני ממשיכה ללמוד ולהעשיר את עצמי בעוד ועוד טכניקות, כלים ושיטות מתקדמות בתחום אין סופי זה.

דרך ההוראה שלי דוגלת בלימודים הנערכים בקבוצות קטנות תוך מתן יחס אישי ומלוא תשומת הלב לכל תלמיד. קורסי הצורפות שלי מאפשרים לכל אדם להביע את עצמו בקצב ובסגנון המתאים לו דרך החומר, הכלים ועיצוב התכשיטים. מטרתי היא ,הבאת התלמיד לעבודה עצמאית וכן פיתוח חשיבה עיצובית.
 

אסנתא

תכשיטים וסדנא ללימודי צורפות - עולם חדש, מרתק ואין סופי, לכל מי שתמיד רצה ועדיין לא העז... 
 

 אשמח לראותכם.

 אסנת לוי.